KONST / Litografier / Grafiska blad /etsning 9412639
nr 941 2639
Grafiska blad /etsning
3 st. bla Dramaten, Stockholm, motivet: ca 25x30
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:19:26
16/2 14:00:40